Jak nás najdete
Home
Produkty a služby
Obchodní informace
Ceník
Kontakty
Jak nás najdete
Ovladače pro CAD
 

Směr od Prahy
Po příjezdu do Karlových Varů přejedete víceproudý most přes řeku Ohři a sjedete na čtyřproudý průtah městem, směrem na Sokolov a Cheb. Po tomto průtahu pojedete stále téměř až  na jeho konec , odbočíte na Starou Roli a na kruhovém objezdu odbočíte doprava Vzápětí pak odbočíte doleva  do ulice Nad Dvorem a poté vpravo do ulice Borová.Poté hned odbočíte vlevo  do ulice Janáčkova, ze které je příjezdová cesta k budově, ve které sídlí Karloprojekt. (viz foto níže).

Směr od Plzně
Po příjezdu do Karlových Varů projedete čtvrtí Doubí k nájezdu na průtah. Na průtahu pojedete stále rovně, po hlavní silnici, a po 2 km přijedete na sjezd na Starou Roli, kde odbočíte. Na prvním kruhovém objezdu se dáte doprava a první odbočkou doleva přijedete do ulice Nad Dvorem a poté vpravo do ulice Borová.Poté hned odbočíte  vlevo do ulice Janáčkova, ze které je příjezdová cesta k budově ve které sídlí Karloprojekt (viz foto níže).

Směr od Sokolova
Po příjezdu do Karlových Varů pojedete stále rovně po průtahu odbočíte na sjezdu do Staré Role, na prvním kruhovém objezdu se dáte doprava a první odbočkou doleva přijedete do ulice Nad Dvorem a poté vpravo do ulice Borová.Poté hned odbočíte vlevo do ulice Janáčkova, ze které je příjezdová cesta k budově ve které sídlí Karloprojekt (viz foto níže).

Směr od Ostrova
Po příjezdu do Karlových Varů budete pokračovat stále po čtyřproudém průtahu městem téměř až  na jeho konec, odbočíte na Starou Roli a na kruhovém objezdu odbočíte doprava. Vzápětí pak odbočíte doleva  do ulice Nad Dvorem a poté vpravo do ulice Borová. Poté hned odbočíte vlevo  do ulice Janáčkova, ze které je příjezdová cesta k budově, ve které sídlí Karloprojekt  (viz foto níže).

mapa cesty

detail příjezdu

fotoprůvodce:


 

 
 
© 2005 KARLOPROJEKT s.r.o.